רקע כללי
RESCUE הוא צוות מקצועי חדש מסוגו המתמחה במתן סיוע בכתיבת עבודות אקדמיות, עבודות סמינריון, תיזות ורפרטים בתפירה אישית על פי דרישות הלקוח. הצוות מורכב מכותבים מקצועיים, כולם אקדמאים מצטיינים ובעלי שנים של ניסיון בעולם הכתיבה האקדמית. בנוסף מציע הצוות הדרכות אישיות לכתיבת עבודות אקדמיות, עבודות סמינריוניות, עבודה סמינריונית, עבודת סמינריון ועוד. הכול במחירים הוגנים ונוחים ללקוח.

מקימי RESCUE הם כותבי עבודות בעלי מומחיות במגוון תחומים אקדמיים, אשר שימשו בעבר בתפקידים בכירים בגופי כתיבת עבודות אקדמיות מובילים בישראל. הנסיון הרב שצברו אפשר להם להצביע על מספר ליקויים מהותיים השולטים כיום בשוק כותבי העבודות, ולפתח פתרונות יחודיים המהווים את הקו המנחה לבניית הצוות.

למה הקמנו את RESCUE?
צוות הכותבים של RESCUE הוקם על ידי שני כותבים, בעלי ניסיון של מספר שנים בשוק כתיבת העבודות האקדמיות, אשר מאסו בנורמות הפסולות ובאיכות הירודה השולטת בו. אנו מציעים לקהל הסטודנטים רף חדש של איכות ואמינות בכתיבת עבודות אקדמיות, עבודת סמינריון, עבודה סמינריונית, תיזות ורפרטים במגוון תחומים.

מה שונה ב– RESCUE?
צוות הכותבים של RESCUE שם לו למטרה לפתח שיטת עבודה ייחודית חדשה מסוגה ושאינה קיימת באף גוף כתיבה אחר בארץ. השיטה מבוססת על מבנה ארגוני יעיל ואיכותי שיספק מענה מלא לצרכי הלקוח לאורך כל הדרך ויספק את כל הסיוע הנדרש לכתיבת עבודת סמינריון, עבודה אקדמית או עבודה סמינריונית.:
פגישת הכרות והתרשמות.
תכנון משותף וקפדני של מטרות העבודה, שאלות המחקר ומבנה העבודה.
עירוב הלקוח בכל שלבי הכנת העבודה, זמינות מלאה בטלפון ובמייל 24 שעות ליצירת קשר, תשובות לשאלות ועמידה בלוחות זמנים.
פגישת סיכום ובדיקת שביעות רצון הלקוח.
ביצוע תיקונים ע"י כותב מיוחד האחראי על כך.
הכנה לפגישות עם המרצה והסבר מפורט על הליך הכתיבה והשגת החומרים האקדמיים.

שוק כותבי העבודות האקדמיות – ראה הוזהרת!

שוק כותבי העבודות האקדמיות בישראל מכיל כיום ארבעה "שחקנים" מרכזיים המציעים את שירותיהם לקהל הסטודנטים וברשותם אתרי אינטרנט המבטיחים הרים וגבעות.
מרבית הסטודנטים הזקוקים לשירותי הכתיבה האקדמית ופונים אל "שחקנים" אלו, נאלצים לשלם סכומי כסף גבוהים ביותר ולעיתים תכופות מדיי מקבלים בתמורה מוצר פגום שאינו עומד בסטנדרדטים האקדמים המחמירים של מוסד הלימוד אליו הם משתייכים – ממוצע הציונים הנמוך מוכיח זאת! (אל תאמינו לממוצעים המוצגים באתרי האינטרנט!).

RESCUE בראש שלך
אחת מן המטרות המרכזיות שלנו היא ליצור סטנדרטים חדשים לאיכות שירות הלקוחות בשוק הסיוע האקדמי. אצלנו תזכה לשירות מהיר, אדיב ואמין שישאיר אותך בראש שקט לאורך כל תקופת כתיבת העבודה.